הצהרת נגישות

איגוד החברות

הצהרת נגישות

פורוורד תנופה , מעוניינים להנגיש שירותנו לאנשים בעלי מוגבלויות.

הפעולות המיועדות להנגשת אתרי אינטרנט מסייעות לכל הגולשים, ושלכל אדם קיימת זכות לחיי כבוד, שוויון, נוחות ועצמאות וכן, האתר שלנו נגיש ופועל על שרת נגישות ייעודי. התוכנה משפרת את אפשרויותיו של האתר ומסייעת להתאימו לדרישות התקנים בעניין הנגישות של תוכן האתר.

הפעלת  תפריט האפשרויות המיוחדות על ידי הקשת כפתור "תפריט האפשרויות המיוחדות" שנמצא בפינת העמוד למעלה . אחרי לחיצת הכפתור יש להמתין להפעלה מלאה.

הננו ממשיכים במאמצינו לשפר את נגישות האתר והשירותים שלנו, זאת מאחר ואנו סבורים כי כולנו מחויבים להבטיח שימוש נגיש, בלתי מוגבל וללא הפרעות לכל המשתמשים, כולל בעלי מוגבלויות למיניהן.

בניסיוננו התדירים לשפר ולפתור בעיות שקשורות לנגישות אנו מקפידים על סריקת האתר באמצעות סורק הנגישות, שמיועד לגילוי ומניעת ההפרעות באתר שלנו.

למרות מאמצינו וניסיוננו להפוך את כל העמודים ואת התוכן באתרנו לנגישים לחלוטין, עדיין קיימת אפשרות שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם לסטנדרטים המחמירים ביותר או לא הותאם לחלוטין. הדבר יכול לנבוע מטעות כנה וייתכן כי נגרם על ידי כך שעדיין לא נמצא או לא נקבע פתרון טכנולוגי מתאים לסוגיה.

עם זאת, אנו תמיד למענכם לשירותכם. אם התעוררה אצלכם בעיה כלשהי בנוגע לנגישות או לתוכן מסוים באתר, או אם הנכם זקוקים לסיוע עם כל חלק מהאתר שלנו, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בשעות העבודה ונשמח לעמוד לשירותכם.

נגישות במשרדי החברה - אריאל שרון 4, גבעתיים ( מגדל השחר )

פורוורד תנופה  הינו עסק המותאם לנגישות. פתח הכניסה לעסק ללא מדרגות ורחב במיוחד מתאים למעבר של כסאות גלגלים.

כמו כן הגישה לשירותים נוחה ונגישה ללא מדרגות. חניה סמוכה למקום העסק כולל חניות נכים ציבוריות.

  • שירות לקוחות נגיש ללקוחות
  • ניתן להכניס בעלי חיים העוזרים לבעלי מוגבלויות
  • צוות המקום  יעזור בכל זמן לבעלי מוגבלויות באדיבות רבה

פורוורד תנופה דואגים תמיד לשפר את הגישה והנוחות לבעלי מוגבלויות.

רוצים לשמוע עוד?

נגישות
צאט מהיר
פורוורד תנופה
היי,
איך אפשר לעזור?